AYYAZILIM olarak , bir projeyi sıfırdan başlayarak tamamlama kabiliyetine sahip mühendislik ekibimiz, deneyimli teknisyenlerimiz ve 1600 m2 lik üretim tesisimiz, üstün test imkanlarımız ve sistem entegrasyon uzmanlığımız sayesinde size anahtar teslim bir çözüm sunuyoruz. Tasarımdan üretime ve entegrasyona kadar tüm görevleri yerine getirerek size ürününüzü kullanıma hazır halde teslim ediyor ve entegre lojistik desteğini sağlıyoruz.

Geçmiş Projelerimiz


Alçak İrtifa Metro Sistemi Tasarımı (RAYMET)

Meteorolojik ölçümler, mühimmat içerikli sistemlerde en önemli konulardan biri olarak tanımlanmaktadır. AYYAZILIM tarafından hava şartlarına bağlı olarak gerekli hesaplamaları yapma imkanı veren Alçak İrtifa Meteorolojik Ölçümleri GPS Radiosonde Otomatik Meteoroloji Gözlem Sistemi geliştirilmiştir.

4×4, 6×6 ve 8×8 Askeri Araç Elekrik Sistemi Tasarımı ve Entegrasyonu

Yaklaşık 1.000 araç için dijital sürücü ekranı, merkezi lastik şişirme sistemi (CTIS) ve akıllı güç yönetimi sağlamak için komple araç elektrik sistemi tasarımı ve entegrasyonu AYYAZILIM tarafından yapılmıştır. Proje Radar, Direk, Elektro-optik ve Araca Ağ Sistemleri Entegrasyonu içermektedir.

155 mm Kundağı Motorlu Obüsler İçin Sürücü Gösterge Paneli

Obüslerde araç hakkında bütün bilgileri kullanıcıya aktaran , araç hakkında kontrollerin yapılmasını sağlayan ve kolay entegre edilebilen sürücü gösterge panelidir. Bu paneli tasarım, üretim ve entegrasyonu tamamen AYYAZILIM tarafından gerçekleştirilmiştir.