Elektromekanik tasarım projelerinizi IPC sertifikalı 1600 metrekarelik üretim tesislerimizde ISO 9001: 2015 kalite yönetim standartlarına uygun olarak deneyimli teknisyen ve mühendis kadromuzla hayata geçiriyoruz.

Savunma sektörünün bir üyesi olarak, yapılan çalışmaların askeri standartlara uygunluğunun ne kadar önemli ve gerekli olduğunun bilincinde olan Ayyazılım, projelerini tüm bu gereklerin yerine getirildiğinden emin olarak sürdürebilmek için kendi üretim alanına sahip olmayı tercih etmiştir. Kablo ve harness, araç elektrik sistemi alt parçaları gibi tüm birimlerinin üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirip tüm ürünlerini anahtar teslim haliyle sunmaktadır.

AYYAZILIM, teslim edilmesi gereken her ürünün öncesinde tüm yönleriyle test edilmesi gereğini kendisine prensip edinmiş ve üretim alanı içerisinde bir test alanı oluşturmuştur. Tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiği dasboard, display ve diğer tüm birimler için test kutuları oluşturmuş ve gerçek bir araçtan veri toplarcasına tüm gereksinimlerin kontrolünü sağlamaktadır. Süreklilik ve Hipot testlerinin yanı sıra, MIL STD 810 F standartlarına uygun olarak ESS (Çevresel Koşul) testlerini yapabilen sayılı firmada biridir.

Geçmiş Projelerimiz


Helikopter için Elektromekanik Birimler Üretimi ve Testleri

Elektromekanik birimlerin üretimi ve testleri üzerinde çalışmalar yürüten AYYAZILIM, bir taarruz helikopterine ait elektromekanik birimlerin üretimini, kablaj çalışmalarını ve Çevre Koşulları ve titreşim testleri başta olmak üzere, test çalışmalarını sağlamıştır.