AYYAZILIM olarak sistem entegrasyonu uzmanlık alanlarımızın başında gelmektedir. Askeri platformlar için geliştirilen birim ve sistemlerin entegrasyon hava, kara ve deniz platformlarına entegrasyonlarını yapabilir, gereken testeleri istenilen lokasyonda uygulayabiliriz. Süreç içinde ortaya çıkacak elektronik ve elektromekanik tasarım veya kablaj destek ihtiyaçlarınız alanında uzman mühendis ekibimiz ve üretim tesisimiz sayesinde AYYAZILIM tarafından karşılanır.

Geçmiş Projelerimiz


Şelter Üzerine Radar, Mast, Elektro-Optik Sistemler, Konsol, Güç ve Network Sistemleri Entegrasyonu

6×6 bir kara aracı için dijital sürücü ekranı, merkezi lastik şişirme sistemi (CTIS) ve akıllı güç yönetimi sağlamak için araç elektroniği mimarisi tasarımı ve entegrasyonu yapıldı. Proje Radar, Mast, Elektro-optik ve sensör Entegrasyonu içerir.

4×4, 6×6, 8×8 Zırhlı Araç Elektrik Sistemi Tasarımı ve Entegrasyonu

Tasarlanan 6×6 zırhlı aracın komple elektrik sistem tasarımı ve entegrasyonu AYYAZILIM tarafından gerçekleştirilmiş, testleri yapılmıştır.

Sivil Araç Elektro-Optik Sistemler, Konsol ve Güç Sistemleri Entegrasyonu

Sivil bir araç için özel mühendislik çalışmaları ile gereksinimler doğrultusunda aracın iç tasarımı tekrar düzenlenmiş, radar ve görüntüleme sistemi bu doğrultuda yerleştirilerek teslim edilmiştir.